UA
RU EN

Про компанію

Продукція сертифікована відправляється до багатьох країн Євросоюзу.

     ТОВ «Лісопродукт»  засноване в 2017 році, в екологічно чистому та мальовничому куточку Полісся. З того часу формується професійний, структурний, виробничий напрямок підприємства, зміцнюється та зростає його потенціал. Впроваджуючи сучасні методи управління, аналітичні, технологічні підходи в розробці виробничих планів, підприємство досягло стабільного розвитку та успішно працює на європейському ринку.


     Поряд із прогресивними технологіями, новітнім обладнанням, вирішальне значення має наш дружній колектив. Поєднання молодих, енергійних, талановитих працівників нашого підприємства з успішними досвідченими спеціалістами дає можливість почуватися впевнено, динамічно розвиватися та бути відповідальними перед нашими партнерами.


     В якості сировини використовуються круглі лісоматеріали породи “Дуб звичайний “, які купуються на електронних аукціонних торгах, що забезпечує вільне і прозоре ціноутворення та постачання сертифікованої продукції. За результатами аукціону проводиться ретельний відбір сировини на складах державних лісогосподарських підприємств України та транспортування її на склад підприємства для подальшої обробки.


     Поставка деревини здійснюється з територій екологічно чистих лісів Рівненської, Житомирської,  Хмельницької, Волинської та інших областей України. Це і дає можливість виробляти високоякісну продукцію з екологічно чистих матеріалів.


     На підприємстві постійно підтримується стратегічний запас сировини та готової продукції. Готова продукція складається в палети і маркується відповідно до кількості, сорту та довжини. Можете бути впевнені в тому, що  в найкоротші терміни отримаєте продукцію, яка буде відповідати Вашим вимогам.


      Ефективно працюючи у напрямку своєї діяльності ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, завжди йдемо вперед, на зустріч вимогам та потребам нашого клієнта, для якого ми підбираємо та рекомендуємо найвигідніше співвідношення ціни та якості необхідної продукції. Ми дійсно цінуємо Ваш вибір та робимо все можливе, щоб наша співпраця була корисною.


Галерея